ورود به سامانه آنلاین پلاس
کارگزاری بانک ملی

قابل توجه مشتریان محترم 

با توجه به تغییرات ایجاد شده در دستورالعمل عرضه های اولیه ، خرید خودکار عرضه اولیه از 16 شهریور 1400 لغو می گردد در صورت تمایل به خرید ، نسبت به ثبت سفارش به صورت دستی اقدام نمایید.

مرکز تماس و پشتیبانی مشتریان: 84358

---------- 

قابل توجه مشتریان محترم:

مطابق فراخوان شرکت سپرده گذاری مرکزی اوراق بهادار و تسویه وجوه کلیه فعالان بازار سرمایه کشور (بازار اوراق بهادارو بورس‌های کالا) اعم از اشخاص حقیقی و حقوقی،مکلف هستند ظرف شش ماه از تاریخ صدور این اطلاعیه ( 1397/04/04) با مراجعه به نشانی زیر و با ورود اطلاعات خواسته شده نسبت به ثبت نام در این سامانه اقدام نمایند لازم بذکر است پس از گذشت شش ماه تقویمی از تاریخ صدور این اطلاعیه هیچ شخص حقیقـی و حقـوقـی نمی تواند بدون ثبت نام در این سامانه، در بازار سرمایه خدماتی از قبیل خرید و فروش اوراق بهادار را دریافت نماید جهت کسب اطلاعات بیشتر و ثبت نام در سامانه سجام ، کلیک نمایید. 

ثبت نام درسجام

نکات امنیتی: 

- سامانه معاملات برخط این کارگزاری با استفاده از پروتکل امن SSL و به آدرس https://online.bmibourse.ir در اختیار مشتریان کارگزاری قرار دارد. لطفاً پیش از ورود هرگونه اطلاعات، آدرس موجود در بخش مرورگر خود را با آدرس فوق مقایسه نمایید. درصورت مشاهده هر نوع مغایرت احتمالی، از ادامه کار منصرف شده و موضوع را با ما در میان بگذارید.

- برای حفاظت از اطلاعات حساب کاربری خود، حتی المقدور از صفحه کلید مجازی استفاده نمایید. 

- هرگز نام کاربری و کلمه عبور خود را در اختیار دیگران قرار ندهید.

- پس از اتمام کار با سامانه، حتماً با استفاده از دکمه خروج، از حساب کاربری خود خارج شوید.

- از ذخیره نام کاربری و رمز عبور در مرورگر حتی المقدور خودداری نمایید.

 

طراحی شده در شرکت تدبیرپرداز
Logo_Online_Plus
نسخه 3.7.10